Modernikatiline.lt
Profesionalūs šildymo sprendimai namams

Kieto kuro katilinė

Kieto kuro katilinė tai viena iš seniausių kuro rūšių, bei labiausiai paplitus mūsų šalyje. Ir dabar labai daug yra modifikacijų nuo koklinio katilo ar krosnelės iki visiškai automatinio granulinio katilo valdomo per internetą. 

 Kad nereiktų labai daug skaityti mes siūlome sukomplektuotas katilines kurios gali būti lengvai adaptuojamos pagal Jūsų poreikius:

"Metalbet OMEGA 16" kieto kuro katilinė su multifunkcine talpa su programuojamu kambario termostatu, ladomatas, paruošta saulės kolektorių pajungimui todėl nereikės keisti sistemos norint tapti ekologiškais. 

"Metalbet RW" Tai medžio granulių katilinė kuri gali būti surenkama dviejų tipų tai standartinė su 200L vandens šildytuvu ir ketureigiu pamaišymo vožtuvu. Pasirinkus "Metalbet RW+ " modelį bus sukomplektuota katilinė su multifunkcine talpa ir sistema paruošta saulės kolektorių pajungimui Pilna kaina 3800 EUR  

"Atmos +" tai kieto kuro katilinė su aukščiausios klasės dujų generaciniu katilu, multifunkcine talpa, visais darbais bei programuojamu kambario valdikliu. Tai turbūt ekologiškiausias sprendimas, nes dujų generacinio katilo didžiausias našumas. 

Taip pat turime kitų komplektų, turbūt mes vieni pirmų įmonių pradėjome siūlyti pilnus katilinių komplektus t.y.  mūsų patirtis leidžia Jums greitai ir profesionaliai paskaičiuoti visą katilinės kainą nuo katilo visų fitingų ir kambario valdymo. 

Pasirinkę katilinė iš vienų rankų Jūs sutaupote:

Savo laiką, skaitant važinėjant pas konsultantus.

Pinigus, nes jei viską renkatės patys Jums atrodo kad taupote bet finale gaunasi kaip visada.

Užtikrintą veikimą mūsų pastovūs seminarai, mokymais bei patirtis leidžia padaryti viską teisingai kaip priklauso.